Валерія Лутковська у програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK, – повне відео

29.10.2019

Сьогодні ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програма «HARD з Влащенко» – яскраве хард-ток-шоу з яскравою ведучою та статусними спікерами.

Цього разу гостею у Наташі Влащенко була ексомбудсмен, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську Валерія Лутковська.

У програмі «HARD з Влащенко» традиційно насичений ефір та обговорення найбільш актуальних тем.

Валерія Лутковська розповіла про шокуючі способи «зламати» людину, яка перебуває в ув’язненні, і про те, чому прокуратура категорично не хоче порушувати провадження проти адміністрації пенітенціарних закладів.

Про це та багато іншого – у розмові з гостею програми «HARD з Влащенко» Валерією Лутковською.

Пове відео можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Comments are closed.