Своє немовля жінка ледь не вбила під час сварки з чоловіком

07.02.2020

У Подільську на Одещині нетвереза жінка кинула об землю 3-місячне немовля. Це сталося під час її сварки з бійкою із чоловіком, яке подружжя влаштувало серед вулиці на очах у ще двох своїх дітей.

Про інцидент на вул. Подільській сповістили перехожі, повідомили у відділі комунікації обласної поліції.

"Причиною конфлікту між подружжям із села Нестоіта стали ревнощі чоловіка та його обурення тим, що дружина вживала алкоголь у компанії іншого. Усього родина має трьох дітей віком від трьох місяців до 4-х років та перебуває на обліку як така, що опинилася у складних життєвих обставинах. Того дня жінка з немовлям поїхала у райцентр, нібито до органу соціального захисту населення. Не дочекавшись дружини, чоловік взяв двох інших діток і поїхав її шукати. Жінку він застав за розпиванням спиртних напоїв у будинку її випадкового знайомого. Лаючись на очах у дітей, подружжя вийшло на вулицю, де чоловік продовжив шарпати жінку. А та, розлютившись, кинула загорнуте у ковдру немовля на землю", — сказано в повідомленні.

Напівроздягнених, голодних та застуджених дітей відвезли до лікарні. У найменшого діагностували гематому м'яких тканин обличчя. Матір дітей відправили до психоневрологічного відділення. На батьків поліцейські склали 5 адміністративних протоколів.

"Це вже не перший конфлікт у цій родині. На жаль, найбільше від такої поведінки дорослих страждають діти", — говорить начальник Подільського ВП Олександр Ноздратенко.

Подальшу долю дітей будуть вирішувати соціальні служби.

Comments are closed.